• 21 kwietnia 2024

Każdy przedsiębiorca powinien posiadać przy sobie wizytówki. Umożliwiają na przekazanie w profesjonalny sposób potencjalnemu klientowi podstawowych sposobów komunikacji. Wizytówki można przechowywać w portfelu, jednak nie buduje to idealnego wizerunku. W ten sposób można je uszkodzić, co nie budzi u kontrahentów pozytywnego wizerunku. Estetyczna wizytówka to najlepsza inwestycja w przyszłość. Zatem, co należy zrobić, aby zachować wizytówki w nienaruszonym stanie?

Wizytownik - co to jest?

Wizytownikiem określany jest przedmiot, który pozwala na przechowanie wizytówek. W zależności od preferencji może mieć popstać pudełeczka lub segregatora. Poszczególne kieszenie wykonane są z przezroczystej foli, co nie tylko chroni, ale jednocześnie pozwala na szybkie poznanie wartości poszczególnego segmentu. W niektórych wizytownikach znajdują się przekładki z oznaczeniem literowym, umożliwiając posortowanie posiadanych wizytówek.   Historia wizytek rozpoczyna się w Chinach w XV wieku. Wówczas wykorzystywano w tym celu kawałka jedwabiu lub papieru ryżowego, na których umieszczano dane urzędników. W Europie pojawiły się później. Przypisuje się to Marco Polo, który przywiózł je do Włoch i Francji po jednej ze swoich wypraw. Początkowo stosowane były jako karty wizytowe, przedstawiające odręcznie napisane imię i nazwisko arystokraty. Współczesne wizytówki pochodzą z Niemiec z XVIII w. Wówczas posiadały wydruk. Później przybrały obecną formę, co sprawiło, że konieczne było znalezienie odpowiedniego przedmiotu do przechowania.

Jak wybrać najlepszy wizytownik?

Wybór wizytownika powinien być uzależniony od posiadanych potrzeb, a w szczególności od posiadanej ilości wizytówek. Ich pojemność jest zasadniczo różna. Większy wizytownik pozwala na właściwe przechowanie dużej ilości wizytówek, która bardzo często jest zbierana po targach lub spotkaniach biznesowych. Wyciągając go przy kontrahentach należy posiadać wizytownik, który odzwierciedla dbałość o szczegóły. Gustownie prezentują się wizytowniki wykonane ze skóry albo ekoskóry.

Gdzie kupić elegancki wizytownik?

Posiadanie wizytówek to podstawa prężnie działającej firmy, bez względu na jej rozmiar. Każdy przedsiębiorca pracuje niemal przez całą dobą, dlatego nigdy nie wie, kiedy może spotkać przyszłego kontrahenta. Posiadanie eleganckiego wizytownika o wiele lepiej wpływa na budowanie pożądanego wizerunku. W tej branży na szczególną uwagę zasługuje sklep Lobos, który zyskał popularność ze względu perfekcyjne wyposażanie biur. Swoją działalność skupia również na drukarkach, urządzeniach wielofunkcyjnych. Dodatkowo dostarcza ergonomiczne meble. Uzupełniając swoją ofertę, nie mógł pominąć gustownych i praktycznych wizytowników. Oferowane modele posiadają możliwość dodawania ponadprogramowych wkładów, co pozwala zwiększyć możliwości przechowywania wizytówek. Posiada wizytowniki, które wyposażone są w indeksy alfabetyczne i mechanizmy ringowe. Ponadto można dopasować wizytownik do swoich preferencji wizualnych poprzez dobór odpowiedniego wzoru i koloru. Wówczas wizytownik może odzwierciedlać charakter danej branży i osobowość przedsiębiorcy.

Zobacz wizytowniki na biurko w ofercie Alibiuro.pl: https://alibiuro.pl/artykuly-biurowe/wizytowniki-skorowidze/wizytownik-na-biurko/

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top