• 21 kwietnia 2024

Każdy salon fryzjerski stara się stworzyć najbardziej komfortową atmosferę dla swoich klientów. Aby to zrobić, opracowany jest specjalny dyskretny projekt pomieszczenia, zatrudniany zespół wykwalifikowanych fryzjerów i oczywiście kupowane są wysokiej, jakości i praktyczne meble fryzjerskie. Ostatni czynnik jest jednym z decydujących w pracy i poczuciu komfortu samego mistrza.

Meble fryzjerskie, bez których nie może obejść się żaden salon urody - fotele

  Fotel fryzjerski jest przeznaczony do wygodnego kontaktu fryzjera z klientem. Klient będzie mógł usiąść na nim wygodnie, aby fryzjer mógł z łatwością wykonać swoją pracę. Jest on wyposażony w specjalną regulację wysokości, a także w wygodne podłokietniki. Fotele wykonane są z wysokiej, jakości materiału, co pozwala wykonywać przy nim usługi przez wiele lat.

  Dobry fotel należy do najbardziej powszechnych mebli fryzjerskich można bardzo łatwo dostosować je indywidualnie dla każdego klienta. A dzięki bardzo dobrej wyściółce zapewniony jest wysoki komfort siedzenia. Fotel wyposażony jest w regulowany zagłówek, stabilny uchwyt na ręce i chromowany podnóżek, który w razie potrzeby można podnieść. Prawie każdy fotel można łatwo złożyć do pozycji poziomej.

Lustro do pracy fryzjera

  Trudno wyobrazić sobie miejsce pracy fryzjera bez lustra, ponieważ jest to najważniejszy i niezbędny element. Wybierając lustro do salonu piękności, przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na jego powierzchnię. Powinna być idealnie płaska i pokazywać obraz tak dokładnie, jak to możliwe, bez najmniejszych zniekształceń. Za pomocą dobrze dobranego lustra można wizualnie powiększyć pomieszczenie, podkreślić wnętrze.

  Lustro w miejscu pracy fryzjera może mieć inny wygląd. Bardzo popularne są modele z dodatkowymi półkami i szufladami, w których można umieścić niezbędne akcesoria i narzędzia pracy. Aby zwiększyć komfort i poprawić oświetlenie, warto zwróć uwagę na produkty podświetlane. Wybierając takie lustro fryzjerskie, można podkreślić styl pomieszczenia za pomocą stylowego i praktycznego przedmiotu.

Wózek to niezbędny mebel fryzjerski

  W wyposażeniu salonu piękności to bardzo ważny atrybut, jego, jakość i praktyczność muszą być zgodne ze wszystkimi niezbędnymi standardami komfortu i higieny. Meble fryzjerskie zawierają również wózek w swoim arsenale. Doskonale nadaje się do przechowywania wszystkich niezbędnych urządzeń. Można łatwo poruszać się po salonie dzięki cichym gumowym kółkom. Fryzjer będzie mógł wykonywać pracę bez rozpraszania uwagi. Dzięki wystarczającej liczbie półek zawsze może mieć pod ręką wszystkie narzędzia. Wózki są wykonane ze specjalnego materiału łatwego do dezynfekcji.

  Praca fryzjera związana jest z użyciem wielu narzędzi, instrumentów i akcesoriów. Wszystko to musi być rozmieszczone wygodnie i jak najbliżej miejsca pracy, ale jednocześnie nie powinno zakłócać procesu pracy. Aby rozwiązać ten problem, właściciel salonu piękności musi kupić wózki fryzjerskie, a praca fryzjerów stanie się bardziej skoordynowana i produktywna. Ze względu na swoją funkcjonalność i dostępność znajdują się na liście najpopularniejszych urządzeń fryzjerskich i pomagają zaoszczędzić czas na obsłudze każdego klienta.

Zlew fryzjerski do mycia głowy

  Prawie wszystkie zabiegi fryzjerskie zaczynają się od mycia włosów, a dziś używa się do tego specjalnego sprzętu tzn. zlewu/umywalki fryzjerskiego. Bez specjalnie wyposażonego zlewu trudno wyobrazić sobie pracę fryzjera, szczególnie, jeśli chodzi o farbowanie włosów. Zlew fryzjerski może sprawić, że zabiegi wodne staną się prawdziwą przyjemnością. Sprzęt tej kategorii zasługuje na rosnącą popularność na polskim rynku. Taki mebel fryzjerski to zestaw z wygodnym siedziskiem i podłokietnikami.

Sofa to piękny mebel fryzjerski dla klientów

  Sofa do salonu piękności, powinna nie tylko doskonale łączyć się z wystrojem salonu, ale także wyróżniać się łatwością użytkowania. Dlatego powinna mieć miękkie siedzisko i oparcie pokryte skórą lub eko-skórą, gładkie kształty, dzięki czemu klienci mogą czuć się komfortowo, czekając na wykonanie usługi. Wyrafinowany design może zadowolić każdego odwiedzającego swoim wyglądem, ponieważ efektowna sofa stanie się prawdziwym przykładem stylu i jakości.

Lada do recepcji w salonie fryzjerskim

  Czy lada należy do mebli fryzjerskich? Tak. Na pierwszy rzut oka można docenić styl i wygodę, które łączą ladę recepcyjną.Taki mebel od razu staje się centrum salonu, pozytywnie wpływając na pierwsze wrażenie wszystkich klientów. Ciekawy design, który idealnie pasuje do ogólnego wnętrza, czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym. Użytecznym elementem lady jest obecność szuflad i sekcji na dokumenty, które są starannie ukryte przed oczami odwiedzających. Lada powinna być lekka i kompaktowa, nie zajmować dużo miejsca i świetnie wyglądać w każdej części pomieszczenia.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top