• 14 lipca 2024

Marka Jonnesway jest pozycjonowana jako producent profesjonalnych narzędzi, który cieszy się niezawodną reputację na całym świecie.

Jonnesway - profesjonalne narzędzia zawsze pod ręką

Jonnesway to dobrze rozpoznawalna marka na rynku narzędzi profesjonalnych i przemysłowych. Celem producenta jest dostarczenie kompletnego rozwiązania dla profesjonalnych mechaników w ich codziennej pracy. Marka skupia się na rynku profesjonalnym i przemysłowym o wysokim standardzie jakości, dlatego ceny narzędzi tej marki są dość wysokie.

Marka Jonesway została założona przez CEO Mr. Josepha Liao w 1983 roku. Ciągły rozwój i wprowadzanie nowych produktów to jeden z przodujących kierunków działania firmy, który przyczynia się budowania pozycji lidera na rynku. Asortyment Jonnesway obejmuje ponad 2000 pozycji narzędzi:

 • Narzędzie montażowe.
 • Narzędzie pneumatyczne.
 • Meble narzędziowe.
 • Sprzęt do naprawy karoserii.
 • Sprzęt do produkcji prac serwisowych.
 • Sprzęt do prac diagnostycznych.

Wszystkie narzędzia są zgodnie z ISO 9001. Jakość produktów spełnia wymagania norm DIN, ANSI, potwierdzona jest certyfikatami GS i CE. Jedną z głównych zasad związanych z jakością w produkcji narzędzi jest bezkompromisowość. Producent deklaruje utrzymanie zobowiązań gwarancyjnych na swoje wyroby przez cały okres ich eksploatacji.

Jonnesway - kilka słów o marce

Firma Jonnesway została założona przez tajwańskiego przedsiębiorcę Josepha Liao w 1983 roku. Liao był urodzonym menedżerem, myślącym przyszłościowo, pracoholikiem i optymistą. To właśnie te cechy pomogły mu stworzyć i skutecznie promować swoją firmę najpierw na rynku krajowym, a następnie na rynku międzynarodowym. Na samym początku swojej działalności produkty Jonnesway były eksportowane do Ameryki Południowej przez Florydę (USA). Firma Jonnesway od 15 lat uczestniczy w międzynarodowej wystawie narzędzi i sprzętu Hardware Show w Chicago (USA). Doskonała jakość produktów i rozsądne ceny pozwoliły narzędziom Jonnesway szybko stać się ulubionymi narzędziami profesjonalistów, a także kierowców i domowych majsterkowiczów. Historia Jonnesway to nie ciąg szczęśliwych wypadków, to ponad 30 lat ciężkiej pracy, rozwoju, ciągłego doskonalenia.

System „One Step Shopping” zakłada zakup wszystkiego, co niezbędne do wykonywania różnorodnych napraw i konserwacji sprzętu w jednym miejscu - od jednego producenta, jednego dostawcy. Taka koncepcja sprzedaży towarów związanych przede wszystkim z przemysłem motoryzacyjnym, jego obsługą i eksploatacją.

Doskonała jakość, doskonałe ceny, szeroka gama produktów, szeroki wachlarz zastosowań: od masowego odbiorcy po serwis samochodowy i przedsiębiorstwo przemysłowe - wszystko to odróżnia narzędzie tej firmy od narzędzi innych marek obecnych na rynku światowym. Szeroki zakres usług, zgodność zobowiązań gwarancyjnych producenta na warunkach ogólnych z międzynarodowymi standardami dla profesjonalnych i przemysłowych narzędzi jakości, pozwoliły Jonnesway stać się jedną z przodujących marek narzędzi ręcznych.

Klucz dynamometryczny Jonnesway

Jakie narzędzia ma w swojej ofercie marka Jonnesway?

Produkty marki Jonnesway są z powodzeniem sprzedawane w 107 krajach na całym świecie. Firma nie zamierza na tym poprzestać i planuje dalszą rozbudowę sieci dealerskiej. Główną zasadą i filozofią Jonnesway jest tworzenie profesjonalnego narzędzia spełniającego najwyższe standardy jakości w konkurencyjnej cenie. Na rynku polskim sprzedaje się między innymi klucz dynamometryczny Jonnesway, a także:

 • Skrzynki narzędziowe i wózki z zestawami narzędzi do nich.
 • Szczypce (szczypce, obcinaki boczne, nożyczki specjalne itp.).
 • Młotki, dłuta i przebijaki.
 • Imadło ślusarskie.
 • Narzędzia pneumatyczne (pistolety do malowania i przedmuchiwania, klucze, śrubokręty, wiertarki, grzechotki, szlifierki i wiertarki, młotki itp.).
 • Narzędzie hydrauliczne.
 • Narzędzia ręczne (wkrętaki, klucze, grzechotki, klucze, przeguby uniwersalne, przedłużki, głowice nasadowe i bity, a także wszelkiego rodzaju zestawy narzędzi ręcznych).
 • Specjalistyczne narzędzia do serwisu samochodowego, montażu opon itp. (ściągacze do łożysk, mocowania, podnośniki do szyb, zestawy specjalne do naprawy karoserii itp.).

Uwagę zwraca klucz dynamometryczny Jonnesway. Produkcja narzędzi Johnsway jest certyfikowana zgodnie z międzynarodową normą ISO 9001. Jakość wyrobów spełnia wymagania norm DIN i ANSI.

Gdzie kupić narzędzia Jonnesway?

Wszystkie narzędzia tej marki można kupić w autoryzowanych salonach sprzedaży lub licencjonowanych sklepach internetowych oraz tradycyjnych.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top