• 21 kwietnia 2024

Kiedy masz na sobie spodnie do jogi lub sukienkę, jest duża szansa, że nie będziesz miał kieszeni. To może być frustrujące i jest przyczyną wielu zagubionych telefonów.

Dzisiaj omówimy kilka opcji bezpiecznego przechowywania telefonu komórkowego, które nie wymagają wkładania telefonu do paska w spodniach ani do stanika.

Smycz telefoniczna

Smycz do telefonu komórkowego to sznurek, który wisi na szyi i trzyma telefon komórkowy. Na rynku jest ich ogromna różnorodność. Poczynając od bardzo podstawowych, które są tylko sznurkiem i może plastikową torbą, ale zazwyczaj są wodoodporne. Następnie po drugiej stronie spektrum, są bardzo ładne, które sprawiają, że telefon wygląda jak aparat fotograficzny lub torebka.

Następnie robią uniwersalne smycze, które są tylko sznurkami bungee, które owijają się wokół telefonu.

Smycze są łatwe do zakładania i zdejmowania, a ty zawsze wiesz, że masz swój telefon, ponieważ jest bardzo widoczny. Główną wadą jest to, że jeśli spróbujesz zrobić cokolwiek innego, niż pójść na spacer, to będzie się trochę szarpać. A większość z nich tylko trzyma twój telefon.

Opaska na ramię

Opaska jest dokładnie taka, jak brzmi. Jest to elastyczna opaska, którą można przypiąć do ramienia, w której trzyma się telefon komórkowy. Robią one wszelkiego rodzaju opaski o różnych rozmiarach, więc musisz się upewnić, że otrzymasz taką, która jest kompatybilna z Twoim telefonem.

Opaski są naprawdę nastawione na ludzi, którzy biegają. Pozwalają one zobaczyć, co dzieje się z telefonem przez przezroczystą, plastikową szybę z przodu. I zazwyczaj mają otwór na kabel słuchawkowy, przez który można przejść.

Jeśli wystarczy mieć przy sobie tylko telefon komórkowy i może kartę kredytową, opaska jest dobrym wyborem.

Kiedy te wyszły po raz pierwszy, wszystkie wyglądały tak samo. To, co jest właściwe dla ciebie, sprowadza się do osobistych preferencji. Mają one możliwość łatwego odłączenia telefonu od ramienia i obrócenia go, aby łatwiej było patrzeć na telefon, gdy jest on przywiązany do ramienia.

Następnie mają one bardziej tradycyjne, gdzie są po prostu przyklejone do ramienia Nie są one łatwe do oglądania, gdy są na ramieniu, chyba że wyjmiesz je z walizki. Ale ja osobiście czuję się pewniej mając telefon w jednym z nich.

Dalej, mają zamknięte torby na twój telefon. Ale te mogą zacząć robić się nieporęczne, gdy dodasz więcej rzeczy do noszenia na ramieniu.

W końcu mają takie, które są jak te bardziej tradycyjne, o których wspomniałem wcześniej. Ale są one zbudowane w taki sposób, że można uzyskać dostęp do ekranu dotykowego w telefonie.

Z tymi wszystkimi opcjami, myślę, że najlepiej sprawdzają się w przypadku mniejszych telefonów. W miarę jak telefony stają się coraz większe, mają większą masę i poruszają się bardziej, gdy biegasz, skaczesz i upadasz.

Torebka na pończochy/pas do pończoch

Zwykle nie widzisz ludzi biegających z podwiązkami. Może dlatego, że są zwykle przykryte czyjąś sukienką. Ale to może być skuteczny sposób na noszenie telefonu komórkowego.

Nie musisz ich nosić tylko wtedy, gdy masz na sobie sukienkę. Możesz go nosić na spodniach do jogi. Albo na nodze, gdy masz na sobie szorty. To jest mniej powszechne, więc będzie to też trochę konwersacji. Możesz myśleć o tym jak o opasce, ale dla twojej nogi.

Portmonetki Garger są dostępne w wielu różnych stylach. Możesz dostać koronkowe, mini torebki i zwykłe. Mini torebka nie jest wystarczająco duża, żeby trzymać telefon. Ale i tak da ci miejsce na przechowywanie klucza, karty kredytowej i identyfikatora. W końcu ta torba na pończochy jest zrobiona specjalnie dla telefonów komórkowych.

Zanim zdecydujesz, którą z nich zdobyć, zastanów się, czy chcesz ją nosić pod sukienką, nad spodniami, czy w szortach. Następnie zastanów się, jak to będzie wyglądać, czy utrzyma to, czego potrzebujesz i jaki styl wybierzesz. Koronkowa może być w porządku pod sukienką, ale jeśli nosisz ją na spodniach do jogi, ta prosta może lepiej pasować. To naprawdę sprowadza się do osobistych wyborów stylu.

Nerka

Torebki na paski są świetne, bo nie masz czegoś zwisającego z szyi, co się kołysze. A ty nie masz czegoś, co znacznie ogranicza twój ruch.

Torby na paski mogą pomieścić o wiele więcej rzeczy niż tylko twój telefon. To może być twój pas użytkowy Batmana, albo twoja torebka wszędzie. Może się okazać, że wolisz używać torebki z paskiem zamiast torebki, nawet jeśli masz kieszenie. Torbę z paskiem można znaleźć tutaj, w naszym sklepie. Istnieje również wiele innych stylów i rozmiarów.

Pas do biegania

Pasy biegowe są podobne do toreb z pasami. Otaczają twoją talię i trzymają twoje najważniejsze przedmioty. Różnica polega na tym, że są one zazwyczaj mniejsze i lżejsze, bardziej płaskie. Torba z paskiem może być w stanie wymienić całą torebkę. Ale zazwyczaj pasek do biegania pomieści co najwyżej twój mały portfel, klucze i telefon komórkowy.

To powiedziawszy, nie jest to prawdą uniwersalną. Istnieje kilka pasów do biegania, które naprawdę wyglądają jak pas użytkowy Batmana z butelkami z wodą.

Następnie są pasy do biegania, które wyglądają jak dużo mniejsza torba z pasem. Albo możesz dostać pas do biegania, który wygląda jakby był częścią pasa w talii spodni do jogi. Można je dostać tam, gdzie odsłonięty jest ekran telefonu komórkowego, podobnie jak jedną z omawianych przez nas opasek.

Jeśli idziesz na spacer lub do pracy, torba na pasek będzie dobrze działać. Ale ponieważ większość pasów do biegania jest bliżej ciała i zazwyczaj trzyma mniej rzeczy, są one zazwyczaj lepsze, jeśli robisz dużo ruchu... chyba, że potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na wachlarzowy worek/pasek.

Spodnie do jogi z kieszeniami

To może wydawać się rażąco oczywistą odpowiedzią. Ale w ostatnich latach pojawiło się wiele nowych spodni i legginsów do jogi z kieszeniami. Wybór tej opcji może oznaczać, że nie będziesz mógł nosić swoich ulubionych spodni do jogi. Ale to znaczy, że będziesz miał kieszenie.

Spodnie do jogi, które są dostarczane z kieszeniami, mają dużą różnorodność miejsc na kieszenie. Niektóre spodnie mają kieszenie w przedniej części talii, inne w tylnej. Niektóre znajdują się na nodze.

Przed podjęciem decyzji należy zapoznać się z wszystkimi opcjami. Bo jeśli nie podoba ci się, jak to jest mieć go przywiązanego do nogi, masz możliwość posiadania kieszeni w pasie spodni do jogi. Jeśli nie możesz się zdecydować, te spodnie mają 5 kieszeni. Jeden z tyłu paska w talii. Po jednym z każdej strony pasa, i po jednym na każdej nodze.

Można też dostać szorty do jogi z kieszeniami.

Dodaj kieszenie do swoich ubrań

Jeśli nie możesz kupić ubrań z kieszeniami, dlaczego nie dodać kieszeni do ubrań, które już masz? Istnieje wiele tutoriali online o szyciu kieszeni na ubrania. Osobiście podoba mi się ten poradnik. Jest łatwy do śledzenia, a kieszenie wyglądają naprawdę ładnie.

Jeśli nie jesteś skłonny do szycia. Istnieje również wiele możliwości prasowania w kieszeniach. Możesz zakupić kieszonki na żelazko na kurtkę lub na spodnie/spódniczkę/szorty. Obie opcje są dość przystępne cenowo. Więc możesz eksperymentować bez łamania banku.

Zdobądź biustonosz sportowy z kieszeniami

W ostatnich latach rynek odzieży sportowej i rekreacyjnej eksploduje, w związku z czym znacznie zwiększyły się również możliwości wyboru odzieży do noszenia. Teraz możesz dostać sportowe biustonosze z wbudowanymi kieszeniami.

Ma to wiele zalet, w tym daje Ci miejsce do przechowywania najważniejszych rzeczy, takich jak telefon komórkowy podczas ćwiczeń. I nie wymaga to od ciebie dodawania niczego innego, co będzie odciągało uwagę od twojego stroju, lub odwracało uwagę od treningu.

Najczęściej spotykane kieszenie na telefony komórkowe w sportowych biustonoszach mają kieszenie z tyłu, jak widać tutaj. Te kieszenie z tyłu mogą być trudno dostępne. Więc można je też dostać z kieszeniami z przodu i kieszeniami z boku. Jednak biustonosze z kieszeniami po bokach nie są wystarczająco duże na telefon komórkowy.

Podsumowanie

Dzisiaj omówiliśmy wiele sposobów noszenia telefonu, gdy nie masz kieszeni. Jak widać, masz wiele możliwości, w tym zmianę ubrania, różne opcje przy zakupie ubrań i inne kreatywne sposoby noszenia telefonu, gdy dodawanie kieszeni nie jest możliwe. Miejmy nadzieję, że to pomoże ci utrzymać ręce wolne, a twój telefon bezpieczny. Jeśli masz jakieś inne pomysły na noszenie telefonu komórkowego, prosimy o komentarz do tego artykułu, abyśmy mogli pomóc innym.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top