• 21 kwietnia 2024

Wydobywany prosto z wiosennych pasów startowych i strzelany na miejscu w sennym Grand Cayman.

raczej nigdy nie poddamy się zwrotowi: Nowy rok, nowy ty. Jesteśmy o wiele bardziej zainteresowani znaczącym wzrostem niż całkowitą renowacją. W tym duchu, trzymaj się tych kawałków, które włożyłeś tyle wysiłku w dodanie do swojej szafy i zbudowanie z tego fundamentu. Nie wylewajmy dziecka z kąpielą, dobrze? Być może właśnie w tym sezonie inwestuje się w ciepłą skórę za pomocą świetnego garnituru. Może lato będzie o tyle chłodniejsze, że szydełkowanie z otwartym splotem oddzieli się od siebie. Neony wracają i są o wiele bardziej przystępne. A dla tych, którzy mają błysk w oku, dostaniesz w swoje ręce wszystko, co błyszczy, od kryształowych butów po naszyjniki do tenisa. A potem spakuj je wszystkie do jednej z twoich nowych mega toreb. Jaki czysty. Poniżej, zobaczyć trendy i kupić wygląd, wydobyte bezpośrednio z pasów startowych wiosna 2020 roku i strzał na wspaniałej modelki i artystki Sharon Alexie, na miejscu w stylowym Palm Heights Hotel w Grand Cayman.

BIAŁA SUKIENKA

Jeżeli żadna kobieta nigdy nie miała malucha lub nowojorskich ulic do walki, jej cała garderoba może być po prostu wypełniona sennymi białymi sukienkami z koronki i lnu, i wszystko ładne. Raz na jakiś czas możemy żyć jak we śnie, czyż nie?

W ŚWIATŁACH NEONOWYCH

Neutrale prowadzą pokaz sartorialny i choć nie wykazują żadnych oznak kłaniania się, śmiałe odcienie, czyli neony, wchodzą na scenę z popem. W obecnym stanie uwielbiamy mieszać dwa lżejsze kawałki z wyciszonymi khakisami. Ale na wszelki wypadek, jeśli jasnoróżowa suknia się pojawi, przygotuj się do wejścia.

MEGA TOREBKA

Po tylu sezonach niesamowitej kurczącej się torby - w tym tak małej, że podwoiły się jak naszyjniki - projektanci dają dziewczętom wytchnienie w podróży. Dla tych, którzy lubią zachować swój sportowy wypoczynek, silikonowe butelki z wodą i laptopy na ich osobę, masz szczęście. Wiadomość jest jasna: im większa torba, tym więcej szykowny - i tym więcej można nosić.

DZWONY

Widzieliśmy chude dżinsy zastąpione przez dżinsy chłopakowe, zastąpione przez dżinsy skaterskie z lat 90-tych. I podczas gdy wszystkie te style są nadal możliwe do noszenia, dżins do noszenia teraz jest po raz kolejny wszechmocny fason buta. Ten klasyczny styl odrodził się w ciemnym praniu z wysoką talią - co oznacza, że ma dużą siłę przebicia i jest warty inwestycji.

SKÓRA

Wspaniałe kawałki prawdziwej i sztucznej skóry - od marynarki po spodnie i spódnice maxi - są teraz całorocznymi zszywkami. Uznaj je za maślany, jednostopniowy przewodnik po tym, jak wyglądają na super bogatych.

PULLOWERY

To jeden z tych kawałków, które tylko krzyczą, "Natychmiastowa aktualizacja" A może wolisz, "Szafa odświeżająca"? Niezależnie od tego, jak to przekazujesz, kamizelka sweterkowa ułożona na guziczku lub pod marynarką i połączona z dżinsami, a nawet z Twoimi nowymi bermudowymi szortami, nie jest niczym innym jak sprytem. A my kochamy mądry wygląd.

GARNITUR

Nie słabnie atrakcyjność garnituru, ale potrzeba świeżego podejścia. Pomyśl poza pudełkiem o krawiectwie, aby uzyskać nowe spojrzenie na odzież roboczą i nie tylko. Grasz o trzy kawałki? Garnitur szortowy? Wystaw swój Savile Row na próbę.

LŚNIJ NA ZABÓJ

Załóż tę metaliczną srebrną sukienkę z tymi kryształowymi obcasami i kolczykami Swarovskiego, a także diamentowym dławikiem. Jeśli nie chcesz pozwolić sobie zabłysnąć, to kto to zrobi?

HEJ, SHORTY 

Od gorących spodni do Bermudów, czeka nas ciężka noga. Sztuczka polega na przechyleniu się do neutralnych kolorów, takich jak czerń i opalenizna, i zachowaniu prostoty całego zespołu: czysta dwurzędowa kurtka w dłuższych szortach lub biała bluzka wsunięta w krótki, który jest tak przycięty, jak będziesz chciał.

KROPKI

Kto nie kocha inherentnej kobiecości i kaprysu dobrej kropki polki? Teraz wygląd jest jednak nieco bardziej opływowy. Dziwny wzór można znaleźć na czystych sukienkach maxi, prostych zbiornikach i eleganckich, jedwabnych spódnicach, które przywodzą na myśl lata 90-te. Tajemnicą jest zachowanie chłodu przy odrobinie mrugnięcia okiem.

SZYDEŁKOWE SWETERKI I SUKIENKI

Z naciskiem na zrównoważony rozwój nastąpił pewien renesans w technikach starego świata. Jest coś tak pociągającego w ręcznie tkanych elementach, jak kunsztownie szydełkowane topy, sukienki i spódnice, i nie ma nic bardziej luksusowego niż piękne rzemiosło.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top